Dizaina izstāde «Lietu otrā dzīve»

RTU Cēsu filiāle aicina uz dizaina izstādi «Lietu otrā dzīve».

Jau vairākus gadus, Rīgas Tehniskās universitātes, Dizaina tehnoloģiju institūta, studiju programmas Materiālu dizains un tehnoloģija, maģistrantūras studenti piedalās vienotai tematikai organizētā izstādē «Lietu otrā dzīve».

Izstādes ietvaros studenti demonstrē savus studiju darbus, kas ir 3 dimensionāli funkcionāli dizaina priekšmeti no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem. Studentu uzdevums ir veicināt otrreizējo pārstrādi, kas ne tikai uzlabos ekoloģiskos apkārtējās vides apstākļus, bet arī radīs interesantas, netradicionālas un oriģinālas idejas dizainā, izprotot lietoto materiālu tehniskās un fiziskās īpašības, novērtējot izstrādājumu estētisko dizaina vērtību, kā arī prast savietot dažādus materiālus, radot vienotu estētiski un funkcionāli lietojamu izstrādājumu.