Norisinājies erudīcijas konkurss skolēniem «Kurš kuru?»

24. novembrī Cēsu Bērnu un jauniešu centrā norisinājās zināšanu un erudīcijas konkurss 6.-7. un 8.-9. klašu skolēniem «Kurš kuru?», kurā piedalījās Cēsu un tuvākās apkārtnes skolu komandas.

Konkursā piedalījās deviņas komandas no septiņām skolām – Cēsu Pilsētas vidusskolas, Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Rāmuļu pamatskolas, Līvu pamatskolas, Cēsu 1.pamatskolas un Raunas vidusskolas.
Jautājumus un praktiskos uzdevumus par zinātni un informācijas tehnoloģijām sagatavoja un skolēniem demonstrēja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiāles direktors Alvis Sokolovs un tehniskās laboratorijas vadītājs Armands Sīlītis.

Specbalvu jautājumos par tēmu – zinātne, informāciju tehnoloģijas saņēma Cēsu 1.pamatskolas 8.-9.klašu komandai “Redīsiņi”, skolotāja Ilze Breide, Rāmuļu pamatskolas 8.-9.klašu komandai “Zvērudārzs bagāžā!”, Uģis Bisarons, Līvu pamatskolas 6.-7.klašu komandai ‘’Līvu raibīši”, skolotāja Sanita Vilciņa,  Raunas vidusskolas 6.-7.klašu komanda “Degro”, skolotāja Baiba Rampāne.

Konkursa noslēgumā, apkopojot rezultātus, liels pārsteigums bija visiem klātesošajiem, jo abas klašu grupas uzrādīja līdzīgus rezultātus.

Šāds konkurss, kurā satiekas Cēsu un un tuvākās apkātnes erudītākie, zinošakie skolēni, jau kļuvis par tradīciju.

Fotogrāfs Dainis Liepiņš