ATVĒRTO DURVJU DIENA RTU CĒSU FILIĀLĒ

Atvērto durvju diena

Trešdienā, 11. aprīlī no plkst. 16 līdz plkst. 18 Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu filiālē notiks Atvērto durvju diena.

Tās laikā varēs iepazīties ar filiālē piedāvātajām pilna laika un nepilna laika studiju programmām: Enerģētikas un elektrotehnikas, Elektrotehnoloģiju datorvadība , Datorsistēmas, mobilo lietotņu izstrāde, Uzņēmējdarbība un vadība, uzzināt par uzņemšanas nosacījumiem un centralizētajiem eksāmeniem, noskaidrot, kā tiek organizēts studiju procesu filiālē, kā arī iegūt informāciju par studentu viesnīcu. Atvērto durvju laikā apmeklētājiem būs iespēja tikties ar studentiem, kuri pastāstīs par savu pieredzi un izvēli studēt Cēsīs un pasniedzējiem.

Lai gūtu lielāku priekšstatu par studiju saturu un procesu, interesentiem būs iespēja piedalīties dažādās radošajās laboratorijās: elektronikas, programmēšanas, 3D tehnoloģiju.

Piesakies pasākumam: facebook