[fusion_text]
Trīs mēnešos iegūsti izglītību un kļūsti par datu analītiķi!

Bez iepriekšējām zināšanām, trīs mēnešu laikā 14 interesenti Cēsīs varēs kļūt par pilntiesīgiem datu analītikas speciālistiem ar Rīgas Tehniskās Universitātes tālākizglītības apliecību kabatā, turklāt visiem kursa absolventiem būs iespēja praktizēties un iegūt darba vietu tehnoloģiju uzņēmumā “Squalio” kā datu analītikas speciālistiem.

Digitālo tehnoloģiju un ekonomiskās vides mainīgajos apstākļos, bieži vien uzņēmuma darbība nav iedomājama bez  datu analīzes un datos balstītiem lēmumiem. Apzinoties datu analītikas jomas nozīmi, kustības “Valsts#196” dibinātāji un dalībnieki, uzņēmums “Squalio”, Cēsu novada pašvaldība un Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU) līdz 31. janvārim izsludina pieteikšanos datu analīzes kursam. Apmācībās, bez iepriekšējām zināšanām, jebkurš interesents trīs mēnešu laikā varēs padziļināti apgūt datu analīzi un, iespējams, pilnībā mainīt savu nodarbošanos, kļūstot par “Squalio” datu analītikas speciālistu.

Mācību sākums paredzēts 11. februārī, kuru laikā topošie specialistīti apgūs praktiskās iemaņas darbā ar datiem un iemācīsies pārvaldīt mūsdienīgākos analīzes rīkus, kā arī papildinās zināšanas programmēšanā un uzņēmējdarbības finanšu aspektos, noslēgumā iegūstot RTU tālākizglītības apliecību. Kurss norisināsies darba dienu vakaros un sestdienās RTU Cēsu filiālē. Apmācībām aicināts pieteikties ikviens, jo īpaši Cēsu novadā deklarētie iedzīvotāji, kuriem šis kurss ir pieejams bezmaksas.

Mācību programma ietver: 

  • Microsoft Excel prasmes

  • Darbs ar datoru komandrindu

  • MySQL datubāzes un datu noliktavas

  • Pamatzināšanas programmēšanā

  • Galvenie uzņēmējdarbības finanšu aspekti

  • Datu apstrāde, vizualizācija un analīze ar Microsoft PowerBI

Norises vieta: RTU Cēsu filiāle,  Piebalgas iela 3, Cēsis.

Apmācību laiks: 11. februāris  – 25. aprīlis.

Kursi notiks: otrdienās un ceturtdienās no plkst. 18:10 līdz 21:00, kā arī katru otro sestdienu no plkst. 9:00 līdz 17:00.

24. janvārī kustības “Valsts#196” vēstniecībā Cēsīs, Pils ielā 4, norisināsies atvērto durvju diena, kur ikvienam interesantam būs iespēja noskaidrot interesējošos jautājumus par datu analītikas kursu. Sākums plkst. 12.00.

Vietu skaits ir ierobežots. Plašāka informācija par apmācībām pieejama iniciatīvas #valsts196 mājaslapā – www.valsts196.lv.[/fusion_text]