Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu studiju un zinātnes centrs aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā par kursiem un tālākizglītības pieejamību. Aptaujas mērķis ir noskaidrot iedzīvotāju viedokli par to norisi un kādus kursus sagaida nākotnē. Aptauja sastāv no astoņiem jautājumiem un tās aizpildīšana aizņems aptuveni desmit minūtes.

Aizpildi aptauju ŠEIT.

Sakarā ar COVID-19 vīrusa izplatību, martā tika atcelti visi RTU CSZC organizētie kursi un pasākumi – programmēšanas pamati, CorelDRAW pamati, Jauno inženieru skola, atvērtā universitāte un Digital Brunch. Iepriekš uzsākto kursu norise tiek sekmīgi organizētā tiešsaistē, līdzīgi kā tas notiek ar lekcijām, kuras ierasti notika klātienē. Aprīļa otrajā pusē tiks uzsākti matemātikas kursi video lekciju formātā, tie tiks organizēti divās grupās – 9. un 12.klases skolēniem. Programmā ir iekļautas arī tiešsaistes konsultācijas ar pasniedzēju, kur dalībnieki varēs uzdot visus sev interesējošos jautājumus.

RTU Cēsu studiju un zinātnes centrs paredz arī nākotnē piedāvāt gan klātienes, gan neklātienes kursus lai tos varētu apgūt ik katrs. Aizspriedumi kādēļ cilvēki atceļ plānus mācīties ir nepiemērots nodarbību grafiks un attālums līdz skolai, ar attālinātām mācību iespējām šī vairs nebūs problēma.