Digitālais BRUNCH /izglītība un inovācijas/

RTU Cēsu studiju un zinātnes centrs Vidzemes inovācijas nedēļas ietvaros aicina interesentus uz pasākumu Digitālais BRUNCH /izglītība un inovācijas/.
Ikvienam būs iespēja noklausīties ierakstu par diskusiju “Kā izglītība transformējas līdzi jaunām inovācijām un mūsdienu izaicinošiem apstākļiem”.
Diskusijā piedalīsies dažādu nozaru eksperti un izglītības pārvaldes, un iestāžu vadītāji.

Attīstoties straujai digitalizācijai, līdzi attīstās cilvēku digitālās prasmes, tā pat arī nozares, tajā skaitā izglītība. Ikviens no Jums piekritīs, ka izglītība šodien ir liels digitalizācijas izaicinājums!

Izglītības un zinātnes ministrijas profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktora vietnieci Baibu Bašķeri.- “Mums ir nepieciešama prasmju politika, kas nodrošina kvalitatīvu, pieejamu un motivējošu pieaugušo izglītību cilvēkiem ar visdažādāko kvalifikāciju”
Nodarbinātības Valsts aģentūras – Valmieras filiāles vadītāju Agru Spurdziņu. “Ko darīt šodien, lai būtu konkurētspējīgs darba tirgus rīt”.
Magnetic Latvia – Valmieras biznesa inkubatora vecāko projekta vadītāju Juri Čeiču. “Uz diploma ekonomiku neuzcelsi.”
Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas direktoru Oskaru Kaulēnu. “Inovācijas izglītībā nozīmē investēt cilvēkos. Gan tajos, kuri sniedz, gan tajos, kuri saņem pakalpojumu. Viss pārējais ir tikai līdzeklis, lai to varētu paveikt efektīvāk.”

LIKTA prezidente – Signe Bāliņa.