Cēsu IT Meet up pasākumu, kur laipni aicināti visi interesenti!
RTU Cēsu studiju un zinātnes centrs, Vidzeme TechGirls un Cēsu digitālais centrs apvienojas sadarbībā, lai ar trīskāršu jaudu turpinātu virzīt tehnoloģiju apzinātību un izpratni reģionos. ⚡️
Pasākumā uzklausīsim profesionāļu stāstījumu par paplašināto realitāti un tās veidiem, tai skaitā virtuālo realitāti un papildināto realitāti.
Pēc stāstījuma būs iespēja piedalīties praktiskā darbnīcā un neformālā vidē padiskutēt par paplašinātas realitātes jautājumiem.
 Pasākumā runās:
Katrina Boločko RTU asociētā profesore, vadošā pētniece un Datorgrafikas un datorredzes katedras vadītāja.
Ne tikai Katrinas akadēmiskā, bet arī praktiskā pieredze darbojoties ar paplašināto realitāti saistītos projektos, klausītājiem ļaus iepazīt to, kas ir paplašinātā realitāte, kas sevī ietver gan virtuālo, gan papildināto realitāti.
Evija Cibuļska Rīgas Tehniskās universitātes lektore, zinātniskā asistente un doktorante.
Evija Paplašinātās Realitātes lekcijas ietvaros vadīs darbnīcu, kas katram interesentam ļaus labāk izprast paplašināto un papildināto realitāti un noskaidrot, kādas iespējas šīs tehnoloģijas sniedz sabiedrībai.
Pasākums notiks RTU Cēsu studiju un zinātnes centrs telpās Piebalgas ielā 3. Sākums plkst. 18:00.
💡 Lai mēs apzinātu dalībnieku skaitu un izmaiņu gadījumā būtu iespēja ar Tevi sazināties, lūdzu piereģistrējies pasākumam šeit