SADARBĪBAS PARTNERI: SKOLAS, ORGANIZĀCIJAS, UZŅĒMUMI, PAŠVALDĪBAS

RTU Cēsu filiāle sadarbojas ar dažādām organizācijām: skolām, pašvaldībām, uzņēmumiem, organizācijām un nozaru pārstāvjiem, piedaloties dažādos pasākumos, realizējot projektus, organizējot kopīgus pasākumus, nodrošinot izglītības saturu.

RTU Cēsu filiāles stratēģijas mērķis ir nodrošināt pilnvērtīgu, darba tirgū pieprasītu studiju programmu, studiju procesu, kvalitatīvu mūžizglītības pakalpojumu klāstu un biznesa veicināšanas iespējas Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un uzņēmumiem.

Cēsu novada pašvaldība

Cēsu novada pašvaldība ir mums ļoti nozīmīgs partneris ar kuru sadarbojamies izglītības jomā: RTU Cēsu filiāles laboratorija ir veidota ar lielu Cēsu novada pašvaldības atbalstu, kā arī realizējam dažādus citus projektus.

Draugiem Grupa

Kopā ar Draugiem Grupu 2016. gadā sākām realizēt Latvijā unikālu studiju programmu Datorsistēmas ar specializāciju mobilo lietotņu izstrādē.

Valmieras Biznesa inkubators 

Sadarbībā ar Valmieras Biznesa inkubatoru, mēs veidojam dažādus tīklošanas pasākumus, kur jaunie uzņēmēji tiekas ar studentiem, lai veidotu dažādus sadarbības modeļu – Tīklošanās pasākums.

Cēsu Bērnu un jauniešu centrs Spārni 

Sadarbībā ar Cēsu Bērnu un jauniešu centru Spārni, mēs piedāvājam robotikas nodarbības 5. – 9. klašu skolēniem.

Koprades māja Skola6

Aktīva sadarbība ar koprades māju Skola6 ir rezultējusies vienā no Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju Cēsu kopienas pasākumā Cēsis IT meet-up.

Citi mūsu sadarbības partneri: 

Cēsu Tūrisma un informācijas centrs (TIC)
Elektronikas un datorzinātņu institūts
Fizikālās enerģētikas institūts
RTU absolventu asociācija
RTU tālmācības centrs
Valkas novada pašvaldība
Valmieras stikla šķiedra
Valmieras ūdens
Valsts Priekuļu laukaugu selekcijas institūts
Vides risinājumu institūts
Vidzemes augstskola